“Oyal Plus” körpələrin və məktəblilərin sevimli markasına çevrilir
Azərbaycanda ofis və dəftərxana ləvazimatlarının topdan və pərakəndə satışı ilə məşğul olan “Ofisait” şirkəti korporativ sosial məsuliyyət siyasəti çərçivəsində tədbirlərini davam etdirir.
Şirkət növbəti dəfə bu il 1-ci sinifi bitirən uşaqları sevindirib. “Ofisait” Şirkətlər Qrupunun Marketinq şöbəsinin rəhbəri Elgün Namazlı “Marja”ya bildirdi ki, rayonlarda bu gün birinci sinifi bitirən uşaqlara şirkətin “Oyal Plus” markasından hədiyyələr təqdim olunub.
Sonuncu dəfə, “Ofisait” mağazalar şəbəkəsi və “Oyal Plus” markası 1 İyun Uşaqların Beynəlxalq Müdafiəsi Günü uşaqları sevindirmişdi.
Həmin gün “Ofisait” mağazalarına valideynlərilə gələn uşaqlara və əyləncə mərkəzlərindən birində keçirilən Uşaqlar günü festivalında iştirak edən balacalara “Oyal Plus” markasından hədiyyələr təqdim edilmişdi.
Uşaqlar bizim gələcəyimizdir devizini özünə rəhbər tutan “Oyal Plus” mütəmadi olaraq uşaqlarla bağlı kampaniyalar həyata keçirməkdə davam edəcək.