Ağstafalı iş adamı 1000 ailəyə ərzaq yardımı etdi
Xeyriyyəçi Kərimov Elmar Hacı oğlu “Biz Birlikdə Güclüyük” aksiyasına qoşulubAğstafalı iş adamı,Yeni Azərbaycan Partiyasının Ağstafa rayon təşkilatının sədr müavini, “Gözəl Bakı” MTK-nın rəhbəri Elmar Kərimov “Biz Birlikdə Güclüyük” aksiyasına qoşularaq aztəminatlı 1000 ailəyə yardım göstərib.
Ağstafa Rayon İcra Hakimiyyəti Başçısının İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə nümayəndələri, Yeni Azərbaycan Partiyasının könüllüləri ilə birgə düşmənlə təmas xəttində yerləşən Köhnəqışlaq kəndində, rayon mərkəzində və digər kəndlərdə (Pirili, Xılxına, Kolxəlfəli, Düzqışlaq, Qarahəsənli və s.) yaşayan 1000 aztəminatlı, müharibə veteranları, Qarabağ əlilləri və şəhid ailələri ilə görüşüb onlara ərzaq yardımı göstərmişdir.
Xatırladaq ki, Elmar Kərimov bundan öncə də Prezident İlham Əliyevin 19 mart 2020-ci il tarixli sərəncamını ilə yaradılmış Koronavirus ilə Mübarizəyə Dəstək Fonduna 50 min manat ianə köçürüb.