PAŞA Kapital-da “SİMA İmza” ilə onlayn hesab açmaq imkanı
(®) PAŞA Kapital İnvestisiya Şirkəti müştərilərinə xidmətlərindən daha rahat və sürətli istifadəni təmin edəcək yeni bir əməkdaşlığa start verib.
Belə ki, Rəqəmsal İnkişaf və Nəqliyyat Nazirliyinin tabeliyində olan “AzInTelecom” MMC ilə əməkdaşlıq çərçivəsində, “AzInTelecom” tərəfindən yaradılmış SİMA yeni nəsil rəqəmsal imza texnologiyası PAŞA Kapital-ın onlayn investisiya hesablarının açılması xidmətinə uğurla inteqrasiya olunub.
Artıq yerli və xarici maliyyə bazarlarına investisiya etmək istəyən şəxslər “SİMA İmza” ilə PAŞA Kapital şirkətinin veb saytında və ya “PASHA Capital” mobil tətbiqində rahatlıqla hesab aça bilərlər. Bu əməkdaşlıq sayəsində PAŞA Kapital şirkətinin xidmətlərindən istifadə edən müştərilərin müqaviləni imzalaması üçün xidmət ofisinə getməsinə ehtiyac qalmır. Müştəri heç yerə getmədən, günün istənilən saatında sadəcə öz məlumatlarını onlayn formada daxil edərək investisiya hesabı aça və ticarətə başlaya bilər.
Hesab açdıqdan sonra müştərilər PAŞA Kapital platforması üzərindən qlobal birjalara çıxış imkanı əldə edir, şirkətin təqdim etdiyi xidmətlərdən rahatlıqla yararlana bilirlər. Bunlara yerli və xarici bazarda istiqraz, səhm və not alışı, beynəlxalq valyuta ticarəti, əmtəələr, kriptovalyuta, indekslər, eləcə də ETF (Birjada ticarət olunan fondlar) və CFD (fərq müqavilələri) kimi investisiya fəaliyyətləri daxildir.
Real hesab açaraq investisiya dünyasına addım atmaq istəyənlər bu linkə keçid edərək PAŞA Kapital İnvestisiya Şirkətinin xidmətlərindən faydalana bilər. Şirkətin təqdim etdiyi məhsul və xidmətlərə dair daha ətraflı məlumat üçün 1548 nömrəsi ilə əlaqə saxlaya və ya https://www.pashacapital.az saytına daxil ola bilərsiniz.