Anderrayteri “Unicapital” olan "VMF" istiqrazlarının hərracı keçiriləcək - TARİX, ŞƏRTLƏR
(®) 19 iyul 2023-cü il tarixində VMF MMC-nin tədavül müddəti 18 ay, nominal dəyəri 100 manat, illik faiz dərəcəsi 13%, faiz ödəniş dövrü isə hər 3 aydan bir təşkil edən, 1 milyon manat həcmində, faizli, təmin edilməmiş sənədsiz, adlı istiqrazlarının yerləşdirilməsi baş tutacaq.
Hərrac “Unicapital İnvestisiya Şirkəti” ASC-nin anderraytinq dəstəyi ilə Bakı Fond Birjasında birqiymətli hərrac üsulu ilə (nominal qiymətlə) həyata keçiriləcəkdir.
Dünyaca məşhur Longines, Rado, Maurice Lacroix, Raymond Weil, VMF NF, VMF Rover, VMF Elli, Casio, Zippo, Victorinox və digər brendlərin Azərbaycanda rəsmi distributoru olan VMF şirkəti, dünyanın dəqiq mexanizmlər istehsalatı sferasında yeni innovasiyaların və texnologiyaların yaranmasını nəzərə alaraq Azərbaycanı qlobal bazarla eyni anda inkişafı üçün daim yeniliklərə sərmayə yatırır. Bu səbəbdən “VMF 2024” konseptinə uyğun olaraq satış nöqtələrinin Azərbaycan üzrə sayını 30-a çatdırmaq, onlarda texnoloji müsbət dəyişikliklər etmək, yeni multi-brend mühiti yaratmaq, satış prosesini əyləncə seqmenti ilə inteqrasiya etmək əsas istiqamətlərdəndir.
Onu da xatırladaq ki, Azərbaycanda keyfiyyətli saat mədəniyyətinin yaradıcısı hesab edilən, 1997-ci ildə Vahid Mustafayev tərəfindən yaradılmış VMF Şirkəti 2018-ci ildən Azərbaycanda ilk dəqiq mexanizmlər istehsal edən VMF Natural Frequencies saat fabrikini inşa etmiş və bu günədək 15 000-dən çox milli saatın dünya bazarlarına çıxışını təmin etmişdir.
Hərracda iştirak etməkdə maraqlı olan şəxslər 17.07.2023 tarixinədək buraxılışın anderrayteri olan “Unicapital İnvestisiya Şirkəti” ASC-ə müraciət edə bilərlər.