“40.000.000 Pul Yağışı” lotereyasında növbəti böyük uduş - 200.000 manat qazanıldı
(®) “Azərlotereya” ASC tərəfindən təşkil olunan ani lotereyalar böyük uduşları ilə lotereya həvəskarlarının şansı olmağa davam edir.
“40.000.000 Pul Yağışı” ani lotereyasında növbəti 200.000 manat məbləğində böyük uduş öz sahibinə nəsib oldu. Bu lotereyada olan böyük uduş Azərbaycan ani lotereya oyunlarında tarixində ən böyük məbləğdir.
Bu böyük uduşun şanslı qalibi Ağcabədi rayon sakini Cahandar Süleymanov olub. C.Süleymanov bir müddətdir lotereya oynadığını və qazandığı üçün çox sevindiyini bildirib. “Əvvəlcə gözlərimə inana bilmədim. Bileti bir daha yoxladım. Çox xoşbəxtəm. Udduğum məbləğin bir qismini Yaşat Fonduna verməyi düşünürəm” deyə, o, qeyd edib.
“40.000.000 Pul Yağışı” ani lotereyasında bu yeğanə böyük uduş deyil. 200.000 məbləğində növbəti böyük uduşlar və milyonlarla digər uduş öz şanslı qaliblərini gözləyir.
Lotereyaların təşkilində şəffaflıq və uduş fondları haqqında qeyd edək ki, “Azərlotereya”nın təşkil etdiyi ani lotereyalar dünyanın aparıcı şans oyunları şirkəti olan “Scientific Games” ilə əməkdaşlıq çərçivəsində hazırlanır. Hər bir ani lotereya biletinin arxasında bilet və uduşların sayı aydın şəkildə yazılır.
Xatırladaq ki, lotereya bir şans oyunudur. Bu oyunlarda iştirak etmək boş vaxtın səmərəli və əyləncəli keçirilməsi ilə nəticələnməlidir.
“40.000.000 Pul Yağışı” ani lotereyası, eləcə də “Azərlotereya” ASC-nin digər ani lotereyaları “Brilliant”, “Şans ulduzu”, “5X” və “Qızıl” biletlərini bütün “Misli” məntəqələri və lotereya satış nöqtələri, “Azərpoçt” şöbələri və “Maxi.az” mağazalar şəbəkəsində əldə edə bilərsiniz.