Hesab.az ilə gənclər üçün seminar!
(®) "GoldenPay" şirkətinin İdarə Heyətinin Üzvü, Məhsulların inkişafı və Marketinq üzrə direktor Tuğba Uçar ADA Universiteti tələbələri üçün "Marketinq planı necə hazırlanmalı?" mövzusunda seminar keçirib.
Eyni adlı növbəti seminar ASAN Xidmət könüllüləri üçün də keçirilib.
Seminarda marketinqin strateji planlaşdırılması, rəqabət mühitinin təhlili, müştələrin təhlili, rəqiblərin təhlili, bazar məqsədlərinin seçilməsi, xidmətlərə və müştərilərə münasibətdə üstünlük əsasında rəqabət, elektron marketinq əsasında rəqabət, 21-ci əsrin marketinq strategiyaları haqqında danışılıb.
Maraqla qarşılanan seminarda Tuğba xanım iştirakçıların suallarını cavablandırın və onlara karyera həyatlarında uğur qazanmaq üçün məsləhətlər verib.
Hesab.az hərzaman gənclərin üçün maarifləndirici seminarların təşkil olunmasında yaxından iştirak etmişdir. İl ərzində Hesab.az onlayn ödəmə portalının mütəxəssislərinin iştirakı ilə seminarların həyata keçirilməsi planlaşdırılır.