Kapital Bank təqaüdçülər üçün təlimlər keçirib
Xəbər verdiyimiz kimi, Kapital Bank 1 oktyabr – Beynəlxalq Ahıllar Günü münasibətilə sosial layihə həyata keçirir. Layihə zamanı ölkənin bir sıra şəhərlərində, “Üçüncü Bahar” sosial layihəsi çərçivəsində təqaüdçülər üçün maliyyə savadlığı tədbirləri keçirilib.
Bakıda, İsmayıllıda, Gəncədə və Lənkəranda keçirilən tədbirlər zamanı, Kapital Bank-ın mətbuat katibi Pərviz Sədrəddinov tərəfindən “Ödəniş kartlarından istifadə və təhlükəsizlik qaydaları” mövzusunda təlim keçirilib. Təlim materiallarında pensiya kartları, bankomat, PİN kod, POS terminal barədə ətraflı məlumat verilib. Həmçinin kart itirildikdə, oğurlandıqda, bankomatda qaldıqda nə etmək lazım olduğu izah olunub.
Qeyd edək ki, Kapital Bank sosial yönümlü fəaliyyətinə uyğun olaraq gələcəkdə də bu kimi tədbirlərin keçirəcəyini planlaşdırılır.