"PSG Kapital İnvestisiya Şirkəti" maliyyə vəziyyətini açıqladı
"PSG Kapital İnvestisiya Şirkəti" ASC 2023-cü ili 565 min manat xalis mənfəət ilə başa vurub. Şirkət 2022-ci ili 863 min manat xalis mənfəət ilə bağlamışdı.
Marja.az xəbər verir ki, "PSG Kapital İnvestisiya Şirkəti"nin cəmi gəlirləri 2022-ci ildə 2 milyon 88 min manat ikən, 2023-cü ildə 1 milyon 956 min manat təşkil edib.
Ötən il şirkətin anderraytinq xidmətləri üzrə gəlirləri 3,6 dəfə artaraq 368 min manat, dilinq gəlirləri 2 dəfədən çox artaraq 382 min manat təşkil edib.
31 dekabr 2023-cü il tarixində "PSG Kapital İnvestisiya Şirkəti" ASC 33 milyon 508 min manat cəmi aktivlərə malik olub. Şirkət 2022-ci ilin sonunda 26 milyon 346 min manat cəmi aktivlərə malik idi.
31 dekabr 2023-cü il tarixində"PSG Kapital İnvestisiya Şirkəti" ASC-nin nizamnamə kapitalının 100%-i Məmmədov Faiq Ağababa oğluna məxsus olub.