“City Garden Narimanov” layihəsinin tikintisi sürətlə davam edir
(®) “Kristal Abşeron” tərəfindən təqdim olunan və tikinti sektoruna səs salan “City Garden Narimanov” layihəsinin tikintisi sürətlə davam edir. Bu yaşayış kompleksi Nərimanov rayonunda, 21 hektar geniş bir ərazidə salınır.
“City Garden Narimanov” layihəsi iki mərhələdə inşa olunur və hazırda birinci mərhələnin binalarında inşa prosesi sürətli şəkildə aparılır. Həmçinin artıq 3-binada 9 mərtəbənin inşası yekunlaşıb, 10-cu mərtəbədə isə ilkin qəliblər atılıb.
Təbiətlə harmoniyada modern şəhər üslubu
“City Garden Narimanov” layihəsinin ən böyük üstünlüklərindən biri də kompleksin yaşıllıqlarla əhatə olunmasıdır ki, hazırda ümumi ərazilərdə bitki örtüyünün salınması üçün işlərə başlanılmışdır. Layihənin geniş həyətində çiçək, meyvə və gizli bağçalarla yanaşı, uşaqlar üçün istirahət və oyun zolaqları, dekorativ hovuzlar və fəvvarələr ilə özünüzü təbiətin içində hiss edəcəksiniz!
Getmək istədiyiniz hər bir məkan evinizin bir addımlığında
Heydər Əliyev prospektinin yaxınlığında, N.Nərimanov metro stansiyasına 5 dəqiqəlik məsafədə yerləşən bu layihədə geniş ticarət mərkəzi zolağı, əyləncə mərkəzi, müxtəlif kafe və iaşə obyektləri sizi kompleksdən kənara çıxmadan bütün işlərinizi həll etmək imkanı ilə təmin edəcək. Hazırda layihənin ana yolu hesab edilən Heydər Əliyev və Ziya Bünyadov prospektlərini birləşdirən yolda 90% asfaltlama işləri də tamamlanmışdır.
Sadə şərtlərlə premium imkanlar
20%-dən başlayan ilkin ödəniş və 20 ilədək kredit imkanı ilə bütün bunlar heç də əlçatmaz deyil. Tam təmirli, modern üslublu və çıxarışlı mənzillərə sadə şərtlərlə sahib olun və müasir həyata keçid edin.
“City Garden” – Xəyallar gerçək olur!