Tbilisi prospektinə 2 dəqiqəlik məsafədə möhtəşəm kompleks – SkyHome!
(®) “Kristal Abşeron”un müasir memarlıq nümunəsi sayıla biləcək yeni layihəsi – “SkyHome” yaşayış kompleksi üstünlüklükləri ilə görənləri heyrətə gətirir.
Layihə 3 modern üslublu binadan ibarətdir və paytaxtın ən optimal ərazilərindən birində - Tbilisi prospektinə 2 dəqiqəlik məsafədə yerləşir.
Bu kompleks şəhərin istənilən nöqtəsinə getmək üçün bütün əlverişli yollara yaxındır. “SkyHome” yaşayış kompleksinin özünəməxsus memarlıq üslubuna malik olmasında məşhur türk memarlarının imzası olması heç də təsadüfi deyil.
Tam təmirli və çıxarışlı təhvil veriləcək mənzillərin digər üstünlüyü isə yerdən tavanadək olan pəncərələrdir. Günəşin doğuşunu, batışını, hətta yağmurlu havaları belə SkyHome-da seyr etmək öz sakinlərinə zövq verəcək! Yaşayış kompleksində bütün binaların fasadı daş yunu ilə izolyasiya olunduğundan mənzillərin qızdırılması və soyudulması üçün sərf olunan enerji ciddi şəkildə azalacaq və bu sayədə işıq və qaz xərclərinə qənaət etmiş olacaqsınız.
“SkyHome”dan mənzil sahibi olmaq üçün şərtlər çox sadədir, 20% ilkin ödəniş və 20 ilədək kredit imkanları ilə, saymaqla bitməyən üstünlüklərə sahib olmaq heç də uzaq deyil.
“SkyHome” – Bakı səmasının yeni ulduzu!