Azad İsmayılov – Paşa İnşaat
Rəşad Məmmədov – Azərbaycan Sənaye Sığorta
Nicat İmanov – Azərbaycan Respublikasi Vergilər Nazirliyi
Qeyd edək ki, FİF2017-nin keçirilməsində əsas məqsəd maliyyə və vergi maarifləndirilməsidir. Forumda dövlət və özəl biznes subyektlərindən 15 yerli və xarici spiker çıxış edəcək. Forum 06 may 2017-ci il tarixində bütöv gün olmaqla keçiriləcək. 1 gün ərzində 3 panel, hər paneldə 1 moderator və 3 spiker, toplam 12 spikerin olması nəzərdə tutulur. Panellərin biri “Maliyyə Bazarları və İnkişaf Perspektivləri”, 2-cisi “Maliyyələşmə Strategiyaları”, 3-cü isə “Vergi Siyasəti və Şəffaf Hesabatlılıq”dır.
Maliyyə və İnvestisiya Forumu Gilan Holdinqin Baş Sponsorluğu, Azər Türk Bank, AzFinans və ADDA Project sponsorluğu, həmçinin New Media, LEDAZ, Webpage.az, Asan Radio, Asan Könüllüləri, RMM Group, AzerÇay, Bazarstore, Synergy Partnership, Köşem, AHK – Alman Azərbaycan Xarici Ticarət Palatasının dəstəyi ilə keçirilir. Forumun media partnyorları Banker.az, Fins.az, banco.az, unvan.az, Marja.az xəbər portallarıdır.
FİF2017 Facemark.az marketinq portalı, ADMEDİA media agentliyi və Fİl Rəqəmsal Marketinq Agentliyi tərəfindən təşkil edilib.
Forumda iştirak etmək və daha ətraflı məlumat üçün www.fif.az rəsmi veb saytı vəhttps://www.facebook.com/fifazerbaijan facebook səhifəsindən məlumat almaq olar.