Kapital Bank-ın dəstəyi ilə “Qış Qalası” layihəsi
Kapital Bank-ın dəstəyi və İçərişəhər Dövlət Tarix-Memarlıq Qoruğu İdarəsinintəşkilatçılığı ilə Qoşa Qala meydanında “Qış Qalası” adlı Yeni İl yarmarkası keçirilir.
Yarmarkada bayram suvenirlərinin, atributlarının satışı nəzərdə tutulur. Bundan başqa müxtəlif hədiyyəli müsabiqələr həmçinin, isti və soyuq qəlyanaltıların, şirniyyatların və içkilərin satışı həyata keçiriləcək. Yarmarkaya qatılanlar anket doldurmaqla xaricə 2 nəfərlik səyahət qazana biləcəklər.
Selfi çəkdirməyi sevənlər də hədiyyə qazanacaq. Yarmarkada ən yaxşı şelfi çəkib, #gishgalasiselfie həştəqi ilə sosial şəbəkədəki səhifələrinə yerləşdirənlər, İçəri Şəhərdə olan restorana 2 nəfərlik şam yeməyi qazana bilərlər.
Yarmarkanın balaca qonaqları da hədiyyəsiz qalmayacaqlar. Çünki uşaqlar tədbirdə Şaxta Babaya məktub yazmaq imkanına malik olacaqlar. Xüsusi qutuya yığılan məktubların ən yaxşıları hədiyyə əldə edəcək.