Yapı Kredi 2017 manat qazandırır
Yapı Kredi Bank Azərbaycanın kredit kart markası olan Worldcard 2017-ci ilin gəlişi ilə əlaqədar olaraq yeni bir kampaniyaya başlayır.
Kampaniya çərçivəsində Worldcard istifadəçiləri 2017 manat qazana bilərlər. Bunun üçün sadəcə Worlcard-la alış-veriş etmək kifayətdir. Belə ki, 2017 manat bal qazanmaq üçün Worldcard-la eyni gündə fərqli Ticarət Obyektlərində edilən birdəfəlik 20 AZN və daha çox hər bir alış-veriş bir şans qazandırır. Kampaniyada 5 nəfər 2017 manat bal qazanacaq.
Lotereyalar 4 fərqli tarixdə keçiriləcək və qaliblər elan olunduqdan sonra 2017 manat bal müştərinin kartına yüklənəcəkdir. Lotoreya tarixləri aşağıdakı kimidir:
13 dekabr (6-11 dekabr alış verişləri), 20 dekabr(12 – 18 dekabr alış-verişləri üçün), 27 dekabr (19-25 dekabr alış-verişləri üçün) 2016-cı il, 10 yanvar (26 dekabr – 8 yanvar) 2017-ci il.
Kampaniyada Worldcard Business və Pulkart iştirak etmir. Bir müştəri sadəcə 1 hədiyyə qazan bilər. Bütün qazanılmış ballar qaliblərin hesabına tiraj tarixindən 2 gün ərzində köçürüləcək. Lotereyada “Yapı Kredi Bank Azərbaycan” QSC əməkdaşları iştirak etmir. Kampaniya haqqında ətraflı *0444 Yapı Kredi Telefon Mərkəzindən öyrənə bilərsiniz.