Bank Respublika “Xərcləri ikiyə böldük” kampaniyasına başlayır!
(®) Əməkdaşlarınıza əmək haqqını ödəyərkən vaxt sərfi, əlavə xərclər və çətinliklərlə üzləşirsiniz? Nağd pul vəsaitlərinin daşınması, saxlanması, mühafizəsi ilə bağlı məsələləri həll etməli olursunuz? O zaman, qarşılaşdığınız çətinlikləri həll etmək üçün “Bank Respublika”nın əmək haqqı layihəsinə qoşulmağa tələsin!
Çünki, korporativ bankçılığa xüsusi önəm verən Bank Respublika, şirkətlər üçün bir çox üstünlüklər və əlavə imtiyazlar qazandıracaq əmək haqqı layihəsi üzrə“Xərcləri ikiyə böldük” adlı yeni kampaniyaya start verir.
2019-cu ilin martın 31-dək davam edəcək kampaniya çərçivəsində “Bank Respublika”nın əmək haqqı layihəsinə qoşulan şirkətlər, qoşulduqları tarixdən etibarən 3 ay müddətində bütün əməliyyat komissiyaları üzrə 50% ENDİRİM əldə edə biləcək.
3 ay ərzində hüquqi şəxslər aşağıda təqdim olunan ximətlər və məhsullar üzrə 50% ENDİRİM əldə edə biləcək:
-Bütün valyutalarda ölkəxarici köçürmələr;
-Bütün valyutalar üzrə hesabdan nağdlaşdırma;
-Əmək haqqı fonduna tətbiq olunan komissiya;
-Müştәrilәrin xahişinә әsasәn ödәniş sәnәdlәrinin tәrtib olunması;
-POS terminal dövriyyəsi üzrə xidmət haqqı;
-E-Commerce xidməti;
-Arayışların verilməsi;
-Çek kitabçalarının verilməsi;
-Digər əməliyyatla bağlı xidmətlər
Bundan başqa, kampaniya müddətində bankda yeni hesab açan və kampaniya iştirakçısı olan müştərilərə Hesabın açılması, Əmək haqqı kartları (5 illik), Biznes kart, İnternet Bankçılıq, Hesabın aparılması və Hüquqi xidmət (əmək haqqı layhəsi ilə bağlı yaranacaq məsələlərə hüquqi dəstək) pulsuz təqdim olunacaq.