<p><a href="https://www.pashabank.az/press_centre,1315/lang,az/" target="_blank" <font color=red>Sahibkarlara hesablaşma-kassa xidmətləri üzrə tarif paketləri</font><p>
Ölkənin bank bazarına daima yeniliklər gətirən PAŞA Bank Kiçik və Orta Sahibkarlara biznes xərclərini optimallaşdıracaq hesablaşma-kassa xidmətləri üzrə tarif paketlərini təqdim edir. Tarif paketlərinin hazırlanmasında kiçik və orta sahibkarlıq biznesinin müxtəlif xüsusiyyətləri, eləcə də müştərinin bankla olan əməkdaşlıq formatı nəzərə alınmışdır.
Müştəri biznesinə uyğun tarif paketini seçərək bankla işini tənzimləyəcək və bir paketdə ona lazım olan bütün əməliyyatları əldə edəcək. İlkin olaraq müştərilərə beş növ tarif paketi təqdim olunur. Müştəri öz biznesi üçün ən münasib tarif paketini seçib və aylıq xidmət haqqını ödəyərək bir digər çox xidmətlərdən pulsuz və ya güzəştli tariflərlə istifadə etmək imkanı əldə edir.