İki iri dövlət şirkəti tikinti materialları satın alır
“Azərbaycan Xəzər Dəniz Gəmiçiliyi” QSC tikinti materiallarının satınalınması məqsədilə Açıq müsabiqə elan edib.
"Marja" xəbər verir ki, müsabiqədə iştirak etmək istəyən şəxslər www.acsc.az səhifəsinə daxil olmaqla elanlar bölməsindən əlavə sənədləri və ətraflı məlumat əldə edə bilərlər. Müraciət üçün son müddət 2017-ci il oktyabrın 13-ü saat 18.00-dəkdir.
Sənədlər Azərbaycan dilində, 2 nüsxədə (əsli və surəti) tərtib olunmalıdır (xarici dildə olan tender təklifləri Azərbaycan dilinə tərcümə olunmalıdır). Göstərilən vaxtdan gec təqdim olunmuş zərflər açılmadan geri qaytarılacaqdır.
Ünvan: Bakı, Heydər Əliyev prospekti
152, “Çinar plaza”, 24-cü mərtəbə.
Əlaqə telefonları: (012) 404-37-00
daxili:1064.
“Azərsu” ASC tikinti materiallarının satınalınması məqsədilə açıq tender elan edib.
təkliflərini möhürlənmiş, imzalanmış şəkildə ikiqat zərflərdə yazılı surətdə təqdim etsinlər. Müqaviləni yerinə yetirmək üçün tender iştirakçıları lazımi maliyyə və texniki imkanlara malik olmalıdırlar.
Tenderdə iştirak etmək istəyənlər aşağıdakı məbləğdə iştirak haqqını göstərilən hesaba köçürdükdən sonra Azərbaycan dilində tərtib olunmuş əsas şərtlər toplusunu Bakı şəhəri, Moskva prospekti, 67, “Azərsu” ASC-nin Satınalmaların Təşkili və İdarə Olunması Departamentindən (əlaqələndirici şəxs: Murad Abışev, telefon: 431 47 67/1087 və Hikmət Qasımov 431 47 67/2249) ala bilərlər.
İştirak haqqı 200 manatdır.