Müəllimlərin Unibanka gəlməsi üçün 3 səbəb!
Unibank 5 Oktyabr Beynəlxalq Müəllimlər günü münasibəti ilə bütün təhsil işçiləri üçün möhtəşəm aksiya keçirir.
Aksiya müddətində təhsil işçilərinə kredit həm komissiyasız, həm də aşağı faizlə veriləcək. Üstəlik, kredit götürən hər bir təhsil işçisinə ALBALI PLUS debet kartı hədiyyə olunacaq. Aksiya çərivəsində Unibank filialına müraciət edən müəllimlər, 15000 AZN-dək nağd krediti 36 ayadək müddətə, 0% komissiya ilə əldə edə biləcəklər.
Düz 1 ay müddətində - oktyabrın 28-dək Unibanka gəlmək üçün müəllimlərin ən azı 3 səbəbi var:
-Nağd kreditlərdə komissiya 0%-dir;
-Kredit faizlərində 2% endirim edilib;
-Aksiya müddətində nağd kredit götürən təhsil işçilərinə ALBALI PLUS debet standart kartı hədiyyə ediləcək.
Unibankdan nağd kredit götürmək müəllimlər hansı üstünlükləri verir?
-Kreditin rəsmiləşdirilməsi zamanı komissiya 0%-dir;
-Sığorta haqqı yoxdur;
-Kreditin müddəti 36 ayadəkdir;
-Kreditin aylıq minimum ödənişləri 19 manatdan başlayır;
-Heç bir zamin tələbi yoxdur;
Nağd kreditlə bağlı bank filiallarına müraciət edə və eləcə də Unibank Mobile-dan və yaxud unibank.az saytından onlayn və ya 050 778 8117 whatsapp nömrəsinə yazaraq banka gəlmədən kredit sifariş edə bilərsiniz.
Unibank hazırda paytaxt və bölgələri əhatə edən geniş filial şəbəkəsi ilə ölkə vətəndaşlarının xidmətindədir. Müştərilərin rahatlığı naminə Unibank-ın filialları, həftənin 5 günü nahar fasiləsi olmadan səhər saat 09.00-dan axşam 17.00-dək fəaliyyət göstərir. Müştərilərin tələbatını nəzərə alaraq, bankın paytaxt və bölgələrdə yerləşən 5 filialı - “Neftçilər”, 15 saylı (S.Vurğun bağı yaxınlığında) “Əcəmi”, “Sumqayıt” və “Gəncə” filialları həftə sonu saat 10.00-dan 14.00-dək əhalinin xidmətindədir.