– 2 otaq studiya, 46.2 m² — 16,285 manat ilkin ödənişlə,
– 2 otaq studiya, 54.46 m² — 20,014 manat ilkin ödənişlə,
– 2 otaq, 63.96 m² — 22,929 manat ilkin ödənişlə,
– 3 otaq studiya, 71.81 m² — 24,235 manat ilkin ödənişlə təklif olunur.
Mənzilləri 20 ilədək ipoteka və ya 36 ayadək daxili kreditlə əldə etmək mümkündür ki, bu da alıcılara həm əlçatan, həm də çevik ödəniş imkanı yaradır.
Kompleksin geniş və yaşıl parkı, özəl uşaq bağçası, 24/7 kamera-nəzarət sistemi, təhlükəsiz və geniş avtodayanacaq sahəsi, səs və istilik izolyasiyalı mənzilləri, eləcə də yerdən tavanadək pəncərələri sakinlərin rahatlığı üçün düşünülmüş üstünlüklərdəndir. Binaların düşünülmüş yerləşmə planı bütün sakinlərə geniş həyət, gün işığı və məkanın tam potensialından faydalanma imkanı verir. Ətraf ərazidə iaşə obyektləri, məktəb, bağça və gündəlik ehtiyaclara uyğun imkanlar mövcuddur.
Yeni və müasir “Biləcəri” yaşayış kompleksində mənzil sahibi olmaq və ya sərfəli investisiya etmək istəyən hər kəs “Kristal”a müraciət edə bilər. 15% ilkin ödəniş fürsətindən yararlanın, yeni mənzilinizə doğru addım atın!