Əlaçılar və onların müəllimləri Azərbaycan şirkətindən hədiyyələr qazanacaqlar
“İnci Şirkətlər Qrupu”na (İnci Goup of Companies) daxil olan “İZƏ” nəşriyyatı 2025-2026-cı tədris ilinin birinci yarımilinin əlaçılarını mükafatlandıracaq.
Marja.az şirkətə istinadən xəbər verir ki, əlaçılara “İZƏ” nəşriyyatının “Əlaçı” medalı və kitab, “Oyal” brendindən dəftər və qələm hədiyyə olunacaqdır. Sinifində əlaçı şagirdlərin sayı 40%-i keçən müəllimlərə isə “Quicks” brendindən hədiyyə təqdim olunacaqdır.
10 İLLİK TƏCRÜBƏ, YENİ HƏDƏFLƏR
“İnci Şirkətlər Qrupu”nun rəhbəri Mikayıl Yusifov“İZƏ” nəşriyyatı olaraq 10 illik fəaliyyəti dövründə əldə etdiyi təcrübəni yeni tədris ilində daha güclü hədəflərə daşımağı planlaşdırır:
“Biz inanırıq ki, gələcəyimiz olan uşaqlar tədris proqramlarını tam əhatə edən yüsək keyfiyyətli vəsaitləri oxuduqda, öyrəndikdə və çalışdıqda onların inkişafı sürətlənir, tədris nəticələri sabaha böyük ümidlər verir”.
Mikayıl Yusifov 2025/2026-cı tədris ili üçün əsas hədəflərini də açıqlayıb:
- “Hər məktəbə – bir “İZƏ” modeli!” Bu prinsipin işığında ölkənin hər bölgəsində təhsilin keyfiyyətinə dəstək olmaq;
- Şagirdlər üçün əyləncəli, maarifləndirici və müasir formatlı vəsaitlər təqdim etmək;
- Müəllimlərin işini asanlaşdıran interaktiv, çeviklik təmin edən resurslarla onların yanında olmaq;
- “Valideyn–müəllim–şagird” üçbucağında hər üç tərəf arasında güclü “təhsil körpüsü” qurmaq.
Hədəfimiz – təhsildə dəyər və fərq yaratmaq, davamlı inkişafı təmin etməkdir”.