AAAF Park-ın mənzil qiyməti müzakirələrə səbəb oldu
AAAF Park Yaşayış Kompleksi hər il olduğu kimi bu dəfə də Qurban bayramı münasibətilə kampaniya elan edib.
"Marja" xəbər verir ki, yalnız 10 gün ərzində yararlana biləcəyiniz kampaniyada deyilən qiymət diqqəti cəlb edir.
"Şərtlər isə çox sadədir: 1-10 sentyabr tarixlərində AAAF Parkdan mənzil almaq istəyən istənilən Azərbaycan vətəndaşı şirkət tarixinin ən ucuz qiyməti – 1m2 üçün cəmi 350 manat ödəyəcək", - AAAF Park bildirir.
AAAFParkdan bu da bildirilib ki, nağd satşla 1 kv.m-in qiyməti 350 mantdan hesablanır. Bina 18- 24 ay müddətində təhvil veriləcəkdir. Kreditlə ilkin ödəniş 20%, 1 kv.m qiyməti isə; 10 il üçün - 950 AZN, 5 il üçün - 750 AZN, 3 il müddətində isə 650 AZN - dən hesablanır.
Bir çoxları bu təklifin mənzilin maya dəyərindən də aşağı olduğunu bildirir. İddia olunur ki, şirkət bu qədər ucuz qiymətə mənzil satarsa müflis ola bilər və ya təklif edilən mənzillərin çatışmazlığı çoxdur.
"AAAF Park Yaşayış Kompleksi fəaliyyət göstərdiyi müddət ərzində əhalinin maddi durumunu nəzərə alaraq bir çox sosial kampaniyaları həyata keçirib və hər zaman tikinti sektorunda yenilikləri ilə ilk olmağı bacarıb. Bu, çox sərfəli qiymətə ən müasir yaşayış komplekslərindən olan AAAF Parkdan mənzil almaq istəyənlər üçün əla şansdır! Yalnız şəxsiyyət vəsiqəsilə, heç bir əlavə faiz ödəmədən, banka getmədən ev sahibi olmaq imkanınız var!",- şirkətin məlumatında deyilir.