“OPPO” və “Honor” alanlara 3 ay boyunca 5 GB internet hədiyyə olunacaq
Azercell-dən Yeni il kampaniyası! Lider mobil operator “OPPO” və “Honor” cihazlarını əldə edən müştərilərə 3 ay boyunca 5 GB internet hədiyyə edir(®) Azercell Yeni il ərəfəsində abunəçiləri üçün xüsusi kampaniya elan edir. Lider mobil operator “OPPO” və “Honor” cihazları əldə edən fakturasız xətt abunəçilərinə 3 ay boyunca 5 GB internet hədiyyə edir.
Kampaniya çərçivəsində müştərilər “Honor” və “OPPO” cihazlarını "Azercell Eksklüziv" və ya rəsmi diler mağazalarından ala bilərlər. Həmçinin “OPPO” cihazlarını "Kontakt Home" mağazalar şəbəkəsindən də əldə etmək mümkündür.
Kampaniya 229 AZN-dən başlayan cihazlara şamil olunur və 5 GB hədiyyə internet paketi 3 ay boyunca hər 30 gündən bir avtomatik qaydada yenilənir.
Kampaniya 10 yanvar 2025-ci il tarixinədək qüvvədədir.
“Azercell Telekom” MMC bütün Azərbaycan xalqını qarşıdan gələn Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü və Yeni il münasibətilə ürəkdən təbrik edir.