“Kristal Abşeron” xəyalları gerçəkləşdirməyə davam edir!
(®) Rahat və keyfiyyətli mənzilləri, əlverişli kredit şərtləri ilə seçilən “Kristal Abşeron” gələcək sakinlərinə ideal imkanlar yaradır. Geniş və yaşıl həyətə, müasir infrastruktura malik binalar özündə müxtəlif obyektləri də biləşdirir. Yaşayış komplekslərimizdə uşaqdan-böyüyə hər kəsin istirahət və əyləncəsinə şərait yaradılıb.
Tam təmirli və çıxarışlı formada təhvil verilən “Kristal Abşeron” layihələrinin inşasında istifadə olunan tikinti materialları beynəlxalq standartlara uyğun, Avropa brendlərinə məxsus materiallardır. Həmçinin Kristal Abşeronun bütün cari layihələrində mənzil arası divarlarda izolyasiya sistemini tətbiq edilir ki, bu da səskeçiriciliyin qarşısını tamamilə alır.
Bundan əlavə, “Kristal Abşeron” layihələrindən tam təmirli mənzil almaqla siz vaxtınıza və büdcənizə qənaət etmiş olacaqsınız. Layihələrimizin başqa bir üstünlüyü isə mənzillərin optimal şəkildə planlanmış olmasıdır. Belə ki, mənzillərdə yaşayış sahəsi daha genişdir və bu sizə evin hər kvadrat metrindən rahatlıqla istifadə etmək şansı verir.
Siz də elə indi illik 6%-dən başlayan ipoteka krediti ilə “Kristal Abşeron”dan mənzil sahibi ola bilərsiniz.