“Şirvanşahlar Residence”dən möhtəşəm addım
(®) 12 mart tarixində Bakıda Kongres Mərkəzində Türkiyənin məşhur müğənnisi Mahsun Kırmızıgül 17 illik fasilədən sonra konsert proqramı ilə çıxış etdi. Konsertə gələn tamaşaçılara Mahsun Kırmızıgülün Bakı konsetinin baş sponsoru olan “Şirvanşahlar Residence” tərəfindən çox maraqlı və dəyərli bir hədiyyə təqdim olundu. Belə ki, təqdim edilən xüsusi zərflərdə hər bir tamaşaçını 10.000 manat gözləyirdi. Zərf əldə edən bir şəxs zərfin daxilindəki QR kod vasitəsilə məlumat əldə edərək “Şirvanşahlar Residence”dən hədiyyəsini əldə edə bilər.
“Şirvanşahlar Residence”i yaxından tanıyaq.
"TARİXİMİZİ QORUYARAQ GƏLƏCƏYİ QURURUQ” şüarı altında inşa olunan "Şirvanşahlar Residence” şəhərimizin ən unikal ərazilərindən birində yerləşir. Kompleks Bakı şəhərinin mərkəzində Heydər Əliyev mərkəzinin yaxınlığında İsmayıl Hidayətzadə küçəsindədir. Kompleksin belə adlandırılmasının məqsədi tarixi adımızı yaşadaraq müasir memarlıq üslubunda kompleks inşa edməkdir.